Aly Sigorta Bireysel

Konut Sigortaları

“Aly Sigorta hem sizi hem de sevdiklerinizi konut sigorta ürünleriyle güvence altına alır! Kendinizi en rahat hissettiğiniz yerde, evinizde, daha güvenli ve konforlu hissetmenize yardımcı olacak eşya sigortası, iklim sigortası, zorunlu deprem sigortası ve artı konut sigortası ile mutlu anlarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz."

Çözüm Ortağınız

Beklenmeyen ve istenmeyen durumlarda sizi ve evinizi korumak, Aly Sigorta ile elinizde. Doğal Afet, hırsızlık, yangın gibi talihsiz durumlarda sizi destekleyen sigortalar ile maddi kayıplarınızı gidermek için yanınızdayız. Dilerseniz Artı Konut veya Mini Konut ürünleri ile size uygun primlerle evinizi koruma altına alabilirsiniz. Ayrıca, DASK teklifi ve teminatlar hakkında detaylı bilgi almak için Whatss App hattımıza danışabilirsiniz.

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Zorunlu Deprem Sigortası DASK ile evinizi, kendinizi ve sevdiklerinizi güven altına alın! DASK teminatları, deprem sigortası fiyatları, DASK hesaplama, poliçe yenileme gibi merak ettiğiniz konuların cevapları için Whatss App hattımıza danışabilirsiniz.

Whatss App

Size nasıl yardımcı olabiliriz?